Najszybszy Internet bezprzewodowy
Studio Behemot
wyjście
Projektowanie stron internetowych
Studio Behemot
wyjście
Opieka nad systemami informatycznymi
Studio Behemot
wyjście
Projektowanie i realizacja sieci bezprzewodowych
Studio Behemot
wyjście
Internet Koszalin Behemot

Koszalin ul. Spasowskiego 2D/1 tel. 731 507 642

Internet Koszalin

,internet radiowy, internet bezprzewodowy, hosting, aplikacje internetowe. Profesjonalne rozwiazania dla domu i dla firm w tym hosting, strony www, sieci komputerowe, aplikacje internetowe, serwery internetowe, wirtualizacja. Dla Twojego domu możemy zaoferować szybki Internet w najnowocześniejszej technologii wi-fi o prędkości transferu do 300Mb/s w wielu atrakcyjnych abonamentach. Firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie w budowie sieci radiowych. Niebagatelne znaczenie ma przy tym fakt wykorzystanie nabytego wcześniej know-how w zakresie elektroniki, techniki cyfrowej, analogowej i teletransmisji. Działamy przede wszystkim na rynku lokalnym. Umożliwia to realizację bardzo dobrego, szybko działającego suportu, elastyczne dopasowanie się do specyficznych potrzeb klienta. Posiadana baza serwerowa pozwala nam na świadczenie usług hostingowych. Wykorzystujemy ją również do realizacji płatności i rozrachnków on-line oraz świadczenia usług dodatkowych w postaci dostępu do Internetu na żadanie oraz świadczenia darmowego dostępu do Internetu o ograniczonym zakresie. Rynek wymógł wyspecjalizowanie się firmy w Internecie. Oprócz dziedziny internetowej nadal staramy się realizować projekty i prototypy elektroniki na indywidualne zamówienie oraz w zakresie profesjonalnej produkcji programów filmowych i telewizyjnych. W naszym portfolio posiadamy ponad setkę produkcji zrealizowanych dla Telewizji Polskiej, programów przede wszystkim edukacyjnych z zakresu rolnictwa i kultury.

Abonamenty dla umów na czas niekreślony:

Internet standard

o prędkości pobierania i wysyłania informacji 2Mb/2 w cenie 55,00 zł brutto.

Internet komfort

o prędkości pobierania i wysyłania informacji 4Mb/4 w cenie 55,00 zł brutto.

Abonamenty dla umów na 24 miesiące:

Internet brązowy

o prędkości pobierania i wysyłania informacji 2Mb/2 w cenie 48,200 zł brutto.

Internet srebrny

o prędkości pobierania i wysyłania informacji 4Mb/4 w cenie 55,00 zł brutto.

Internet złoty

o prędkości pobierania i wysyłania informacji 8Mb/8 w cenie 61,50 zł brutto. Abonentów abonamentów standard, komfort, srebrny, złoty wyposażamy w bezprzewodowy router do rozprowadzania internetu po domu. Dla Twojej firmy możemy zaoferować szereg ciekawych rozwiązań. Są to usługi sieciowe dla łączenia w sieć komputerową oddziałów firmy w terenie tak aby mogły realizować elektroniczny obieg dokumentów oczywiście wraz z dostępem do Internetu. Są to usługi pod nazwą:

Internet multi

umożliwiający połaczenie pięciu oddziałów firmy z jednym wspólnym dostępem do Internetu o prędkości informacji przychodzącej i wychodzącej 4 Mb/s w cenie 154.00 zł brutto.

Internet multi plus

umożliwiający połaczenie pięciu oddziałów firmy z jednym wspólnym dostępem do Internetu o prędkości informacji przychodzącej i wychodzącej 8 Mb/s w cenie 220.00 zł brutto.

Internet majster

umożliwiający połączenie pięciu oddziałów firmy z pięcioma niezależnymi dostępami do Internetu o prędkości informacji przychodzącej i wychodzącej 4 Mb/s w cenie 430.00 z brutto.

Internet mistrz

umożliwiający połączenie pięciu oddziałów firmy z pięcioma niezależnymi dostępami do Internetu o prędkości informacji przychodzącej i wychodzącej 8 Mb/s w cenie 610.00 zł brutto. Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot Studio Behemot